Grupa VI

Muminki

Grupa dzieci 5 i 6 letnich

Grupa liczy 25 dzieci, dla niektórych z nas to ostatni rok w przedszkolu, dlatego jesteśmy gotowi do zdobywania wiedzy przed rozpoczęciem przygody w szkole.
Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie i nauce. Podczas zajęć staramy się uważnie słuchać, aby odkryć wiele ciekawych rzeczy. Poznajemy literki, cyferki, uczymy się czytać i liczyć. Robimy dużo ciekawych eksperymentów, uwielbiamy ćwiczenia gimnastyczne, spacery i wycieczki. Lubimy śpiewać piosenki, tańczyć, wycinać, wykonywać ciekawe prace plastyczne oraz tworzyć piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu jest pełen ciekawych przygód i niezapomnianych zabaw.
Codzienne nowe wyzwania stawiają przed nami nauczycielki: Pani Małgorzata, Pani Sylwia a pomaga nam Pani Ania.