Grupa II

Smerfy

Grupa dzieci 3 i 4 - letnich

Jesteśmy grupą Smerfików- dzielnymi przedszkolakami, które już drugi rok są w naszym przedszkolu. Pierwsze dni były dla nas troszkę smutne, bo jednak bardzo tęskniliśmy za rodzicami. Ale teraz już nawet nie możemy się doczekać kolejnego dnia w tym cudownym miejscu! Nasza sala jest bardzo kolorowa, znajduje się w niej dużo zabawek, a nasze panie- pani Mariola i pani Dorota - codziennie mają dla nas super zadania! Każdego dnia zamieniamy się w odkrywców, poznajemy nowe rzeczy, uczymy się zasad oraz zawieramy cudowne przyjaźnie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy uczestniczyć w tak ciekawym życiu przedszkola, bo dzięki niemu staniemy się cudownymi ludźmi ! I oczywiście bardzo ważne jest to, że zawsze możemy liczyć nie tylko na wsparcie pań nauczycielek, ale także pani Moniki oraz pani Beaty.

Ten rok będzie wspaniałym rokiem!