Informacja dotycząca funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 17

Szanowni Państwo,
W związku z zaistniałą sytuacją, Poradnia zrezygnowała z kontaktu bezpośredniego z klientem. Jesteśmy dostępni drogą mailową i telefoniczną. W załączniku nasz komunikat w tej sprawie.
Psycholodzy, z którymi mogą się Państwo kontaktować w razie potrzeby:

Urszula Studzińska, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
godziny pracy, w których odbiera wiadomości:
pon. 8-12, wt. 15-19, śr. 8-12, czw. 8-12, pt. 8-12

Małgorzata Jastrzębska, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
godziny pracy, w których odbiera wiadomości:
pon. 15-19, wt. 8-13, śr. 11-14, czw. 8-11, pt. 8-13

Magdalena Zagrabska, adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
godziny pracy, w których odbiera maile:
pon. 8-13,wt. 16-19, śr. 8-12, czw. 8-12, pt. 8-12
Dyżury w placówce, podczas których możliwy jest kontakt telefoniczny, są ustalane na bieżąco. Po informację prosimy dzwonić do sekretariatu Poradni.

Ponadto mając na uwadze, że czas kwarantanny jest bardzo wymagający zarówno dla dzieci, jak i dla ich opiekunów, napisałyśmy kilka wskazówek dla rodziców o tym, jak wspierać dziecko. Zachęcamy również do czytania naszych artykułów na stronie: www.poradnia.wawer.warszawa.pl  oraz na naszej stronie na Facebooku: www.pl-pl.facebook.com/ppp17Wawer/. Na bieżąco będziemy zamieszczać tam różne materiały, które mogą być pomocne w aktualnej sytuacji. Bardzo polecamy film p. Agnieszki Misiak "Jak wspierać dzieci w radzeniu sobie z lękiem i poczuciem zagrożenia?", dostępnym pod adresem: https://agnieszkamisiak.pl/video/radzenie-sobie-z-lekiem/.
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Przedszkolny